درباره شرکت
  اینجانب آمنه آئین پور مدیرعامل موسسه آئین گستران سبز هستم و افتخار دارم در خدمت شما متقاضیان محترم در امر پذیرش تحصیلی و امور ویزای تحصیلی باشم.

حوزه های فعالیتی موسسه ما، ژاپن و نیوزیلند تحت نظارت و با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری می باشد.
تحصیل، زندگی و اشتغال در کشورهای فوق تجاربی را در اختیارم قرار داد که بتوانم بیشتر به مواردی که یک دانشجوی ایرانی در کشور جدید با آن ها مواجهه می شود، متمرکز شوم و جهت ارائه طریق، ایشان را در مسیری راهنمایی کنم تا کمتر با مشکلات اولیه روبرو شده و چگونه موانع را مرتفع نمایند..
پس از اتمام دوره تحصیلی آموزش عالی و کسب رتبه عالی در بین دانشجویان رشته حقوق قضایی، عازم کشورهای نیوزیلند،ژاپن شدم. با گذراندن دوره های مرتبط در مرکز حمایت از حقوق زنان و کودکان و امور مهاجرین به عنوان Shakti - NGO بنام  Safe House coordinator , Women Unite Manager مشغول به فعالیت شدم 

پس از بازگشت به ایران ، اقدام به تاسیس موسسه اعزام دانشجو زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری نمودم.
همچنین دفتر ما با اخذ نمایندگی از دفتر حقوقی Mcleod & Associate اطلاعات لازم و صحیح را در مورد امور روادید و ویزای تحصیلی در اختیارمتقاضیان محترم قرار می دهد.
امیدوارم به یاری خداوند بتوانم در این امر مهم به نحو احسن و در سطح رضایت مراجعین محترم تا حدودی که در حیطه اختیارات و تعهداتم باشد، اثرگذار باشم.

 

 

 

 
تمامی حقوق این سایت متعلق به آیین گستران سبز می باشد.
Copyright © 2013 - All rights reserved.
طراحي سايت و بهينه سازي وب سايت توسط پورتال فراتک